Kahve Falında Anahtar

Falda anahtar görmek, yeni bir başlangıç demektir. Yhemenki biçimler ile mana tümlüğü meydana gelir ve bu yolla yorumlanır. Anahtar kapı açtığı amacıyla yaşamtaki yenilikleri açmak, yeni kapılar açmak, kısmetler açmak manasında yorumlanır. Tek başına görülmesi durumunda sürpriz bir yenilik, çevresindeki biçimlerle beraber görülmesi durumunda bu biçimler ile manalandırılarak yorumlanır.

Falda Tek Başına Anahtar

Eğer kahve falında tek başına yalnızca anahtar görülüyorsa bu sürpriz bir başlangıç manasındadır. Anahtar her hususta başlangıçtır ve yeni bir açılış bulunduğu amacıyla hayırlı olarak yorumlanır. Tek başına anahtar görmek de, hayırlı olan yeni bir başlangıç manasına gelir. Belki iş yaşamında belki özel yaşamdagerçekleşecek bir sürprizdir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Kahve-Falinda-Anahtar Kahve Falında Anahtar GENEL KAHVE FALI  Kahve Falında Anahtar

Falda Anahtar Deliği

Kahve falında anahtar deliği görmek şimdilik gerçekleşmemiş bir başlangıçtır. Hazır olan bir yenilik bulunduğu fakat şimdilik bu yeniliğin başlamadığı manasında gelir. Eğer deliğin üstünde anahtar var ise çok süratlice yeniliğin gerçekleşeceği manasında gelir. Anahtar deliğine takılı olmasından ötürü yeni bir başlangıcın çok süratli ve süratlice gerçekleşmesi manasındadır. Adım atılmış yeni bir başlangıç var ise bunun süratle ilerleyeceği manasına gelir. Bu işin önündeki kapıların süratlice açılacağı biçiminde yorumlanır.

Falda Kırık Anahtar

Falda anahtar kırık olarak görülürse fikir edinilen başlangıcın hayırlı olmadığı manasında gelir ve bunun yanı sıra gerçekleşmeyeceği neticesi çıkar. Anahtarın kırık olması ismim atılan başlangıcın neticelanmayacağı manasındadır.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum