Kahve Falında Asılan Adam

Falda asılan adam görmek, fal sahibinin bir bireyi hayatından çıkardığı, üstünü çizdiği gibi anlamlar ifade eder. Fal sahibinin kendisi olması halinda bir vaka neticesi ve ya bir mahkeme neticesi suçlu bulunacağı anlamını taşır.

 

Kahve Falında Asılmış Adam

Kahve falında asılmış adam görmek iyi yorumlanmaz. Eğer bu asılmış adam fal sahibinin kendisi ise, gerçekleşen bir vaka neticesi suçlu bulunacağı manasına gelir. Eğer bir mahkeme hali söz hususu ise, bunun neticesinde haksız olduğunun açıklanması demektir. Eğer fal sahibinin kendisi değil ise, hayatında tespit edilen bir adamın üstünü çizdiği, hayatından çıkardığı, görüşmeyi net olarak kestiği anlamlarına gelir.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Kahve-Falinda-Asilan-Adam Kahve Falında Asılan Adam GENEL KAHVE FALI  Kahve Falında Asılan Adam

Falda Çarmıha Asılmış Adam

Falda asılan adam şayet çarmıha asılmış şekilde görülürse, bu fal sahibinin kendisi olması halinda herkes doğrulusunda duyulacak olan bir vakanın neticesinde herkes doğrulusunda dışlanması olarak yorumlanır. Eğer fal sahibinin hayatında olan bir adam ise, bu bireyin büyük bir vakanının duyulması, bir suçunun gün yüzüne çıkması ve cezalanmasının herkesi sevindirmesi anlamını taşır. Arada sırada dini anlamlar da ifade edebilir.

 

Falda Ayaklarından Asılmış Adam

Falda asılan adam şayet ayaklarından asılmış olarak görünürse, fal sahibinin kısmetinin bağlandığı çıkacağı yolların engellendiği manasına gelir. Eğer görülen fal sahibi değil de diğer bir adam ise, istikbal olan bir adamın yolunun kapatıldığı, sal sahibine ulaşmasının engellendiği manasına gelir.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum