Kahve Falında Aslan Görmek

Fal konusu ile ilgili eksper birtakım kimseler, kahve falında aslan görmek hali amacıyla fal sahibinin kuvvetli ve zalim bir düşmanla karşılaşacağına işarettir şeklinde bir yorum yaparlar. Bir kimse falına bakarken, aslanı hanesinde artık evinin içerisinde ya da yakınlarında algılıyor ise bu, hayırlarla dolu, mutlu, huzurlu bolluk ve bereket içerisinde geride bıraktığımız uzun bir ömre işaret etmektedir. Fakat falda aslan, sırt üstü yatıyor ve pençeleri havada şekilde görülüyor ise bu, fal sahibinin ağır olmayan bir hastalık geçireceğine işarettir denir. Aslan karşısında duran rastgele bir figür görülür ise ve bu figür tanınmış bir kişi ile özdeşleştirilir ise, bu bireyin yakın vakitte son derece kuvvetli ve kudretli bir kimse ile karşı karşıya gelmek halinde kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Kahve Falında Aslan Görmek GENEL KAHVE FALI

Kahve Falında Aslan Kafası

Falda dikkat çekici olarak görülen bir aslan kafası ve bilhassa seçilen bir yele görmek, genelde niyet edilen bir vakanın gerçekleşmesine bireyin muradına kavuşmasına yorumlanır. Arada sırada kahve falında aslan kafası, zenginliğe, berekete ve ün kazanmaya işaret olarak yorumlanır. Fal sahibinin gerçekleştireceği her türlü işte yolu açık olacaktır ve rızkı her vakit bol olacak kendisi ve ailesi rahat ve bolluk içerisinde bir hayat sürecek demektir.

Kahve Falında Aslan Pençesi

Falda görülen aslan pençesi, aşılacak olan bir engele yorumlanır. Arada sırada iş hayatında karşılaşacak zorlukları ifade eder. Genel anlamda rastgele bir hayvanın pençesini görmek mümkün bir saldırıya karşı savunmaya geçmeyi işaret etmektedir bu nedenle, kahve falında aslan pençesi fal sahibinin karşısına çıkacak kuvvetliklere ve adaletsizliklere karşı resmen pençeleri ile savaşacağı ve direneceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Kahve Falında Aslan Yelesi

Kahve falında aslan yelesi görülmesi ile kahve falında görülen aslan kafası derhal aynı anlamlarda yorumlanmaktadır. İyiye işaret olarak yorumlanan bu siluetler, istenilen bir vakanın gerçekleşmesine bir arzuya kavuşulmasına, rahata ve refaha işaret etmektedir. Arada sırada ise yeni karşınıza çıkacak iyi ve imkanları güzel bir işe, anlayışlı bir dosta ya da ailesine ve vatanına hayrı dokunacak bir bebeğin dünyaya gelişine işaret etmektedir denir.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir