Kahve Falında Fil Görmek

Kahve falında fil görmek hayırlara dalalettir. Çalışanlar amacıyla yükselme ve terfi, işi olmayanlar amacıyla ise mevki sahibi olma yoluna girme demektir. Yakın çevresinden birinin çok büyük yardımlarını görmesi ile işleri rast gidecektir. Bu bireylerin zengin olması da yardım alan bireyin parasal halini düzelteceği manasına gelir. İş sahibi olmayanlar amacıyla görülmemiş bir başlangıç, şirket kurma da denir. Kahve falında fil görmek iş başvurularına kısa vakitte olumlu yanıtlar gelmesine işaret eder. Yeni iş kuracaklar amacıyla hamlelarının başarılı olacağı anlamındadır. Korkmadan hamle yapabilirler, başarıyı kısa vakitte yakalayacaklardır.

Kahve Falında Fil Görmek GENEL KAHVE FALI

Kahve Falında Fil Kafası

Fil kafası itimatilmez, sahtekâr birini simgeler. Kahve falı sahibinin hayatına bu tür birinin gireceği anlamını taşır. Kahve falında fil kafası görmek, talihızlığın da bir ismimıdır. Gövdesi olmayan fil, dikkatli olunması gerekliliğini ve insanlara itimat konusu ile ilgili temkinli olunmasına işarettir. İyice tanımadan bütün sırlarınızı herkese anlatmamanız gerekir. Aşk hayatındaki güzel ilerlemeler ile kalbinizin atışlarının değişeceği bir aşk ile tanışmanız an meselesidir. Bekâr bireylerin karşısına çok zengin kısmetler çıkacak, evli olanlar ise eşi ile uzunca bir seyahatten sonra feraha ereceklerdir.

Kahve Falında Fil Yavrusu

Hane içerisindeki iç huzurun artacağı manasına gelir. İyi niyetli birinin yardımları ile parasal manevi huzurdur. Kahve falında fil yavrusu görmek, mutlu ve ferah günlerin de habercisidir. Evdeki sıkıntıların birer birer sona ermesi ve parasal rahatlıktır. Falına bakılan şahıs bekâr ise, ciddi bir beraberliğe ismim atma, söz, nişan gibi anlamlara da gelir. Bulduğu eş hayırlı ve zengindir. Bolluk bereket ve huzur içerisinde yaşanan bir yuva görünmektedir.

Kahve Falında Fil Neye Yorumlanır

Yüklü bir oran paranın geleceğine işarettir. Kahve falında fil neye yorumlanır sorusunun en güzel cevabı ise bolluk ve berekettir. Önünüze çıkan bütün güzel fırsatları değerlendirmelisiniz. Mevki farklılığı ile hem yükselecek hem de maaşınız artışa geçecektir. Hiç beklenmedik bir anda birinden gelen iş teklifine hazır olmalısınız. Aşk hayatında da talih yüzünüze gülecek, yıldırım aşkı her an kapınızda bitebilir. Kahve falında fil ciddi beraberliğe de yorumlanır.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir