Kahve Falında Timsah Görmek Ne Anlama Geliyor

Kahve Falında Timsah Görmek Ne Anlama Geliyor

Kahve falında timsah görmek, genelde bir ikaz niteliğinde kabul edilmektedir. Fal sahibine yakın vakitte bilhassa birkaç aylık süreçte atılacak adımlarda temkinli olmayı söylemeye çalışır. Bu dönemde aceleci kararlar alınmaması ve çevredeki insanlara çok ilgi edilmelidir.

Kahve Falında Timsah Ne Anlama Gelir ?

Kahve Falında Timsah Görmek Ne Anlama Geliyor GENEL KAHVE FALI
Kahve falında timsah genelde olumlu bir mana içermez. Hatta bir düşmana bile işaret ettiği söylenebilir. Reel hayatta vahşi ve tehlikeli bir hayvan olan timsah kahve fincanında bu bilhassarine bağlı olarak yorumlanır. Falda timsah, fal sahibinin etrafında tehlikeli şahıslar olduğuna delalet eder. İş hayatında timsah, lüzum çalışan lüzumse işinin sahibi kimse amacıyla ortak gerçekleştirdikleri işlerden zarar görebileceğine yorumlanır. Rakipler iş hayatını zorlaştırabilir de denebilir. Görülen timsahın ağzı açıksa fal sahibine karşı kin besleyen kimsenin hatasını kollandığına yorumlanır. Fincanda yalnızca timsahın ağzını görmek çevrenizde çok kıskanılan bir insan olduğunu işaret eder.

Kahve Falında Timsah Yavrusu Görmek

Kahve falında timsah yavrusu görmek fal sahibinin başına istikbal üzücü olayların arkasından güzel günlerin geleceğine delalet eder. Fal sahibinin yüksek bir amacı varsa bu hedeflerine giden yolda daha ısrarcı, işin peşinden koşan bir tavır takınmalılardır. Fal sahibi bu süreçte kendi hedeflerinden katiyen şaşmamalı; karşısına çıkan engelleri öneme almamalı ve ilerlemesine devam etmelidir. Aksi durumda başarıya giden yolları kapanacaktır. Bu amaçla falda çıkan timsah yavrusunu ikaz olarak kabul edebilirler.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir