Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Uranüs sizin değişmenizi istiyor ama siz değişmemek amacıyla ısrarcısınız. Sürekli aynı döngü amacıylade olmak kimseye iyi gelmez bilhassa size hiç iyi gelmiyor. Yeni bir enerji ve başlangıçlar sizin yaşama bakış açınızı değiştiriyor bu yüzden cesaretinizi toparlamanız önemli. Arkadaşlık temaslarınızda ani bir bitiş söz hususu olabilir. Yeni edinecek olduğunuz sosyal çevrenizde toplumsal statünüz de yükselişe geçecektir. Çevrenizde yardım etmeye gereksinimi olan bir şahıs varsa şayet elinizden geldiğince yardım etmeye çalışacaksınız.

Yeniay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınıza daha geniş bir çerçeveden bakacaksınız. Daha evvelce görmediğiniz fırsatları en iyi şekilde dşayetlendirebilirsiniz.
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve hukuksal konularınız varsa bu konular ile alakalı güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

İlişkinizde herşeyin saatinde olmasını yerine gelmesini istiyorsunuz. Herhangi bir halde aksilikler ile karşılaşınca partnerinize sert çıkışlarınız olabiliyor. Bu yüzden biraz kendi amacıylaize dönmeli ve nasıl sakin kalabilirsiniz bunun yollarını aramanız gerekebilir. Aşk hayatınız ile alakalı konularda daha sabırlı olmanız lazım. Karşınızdaki insanı daha çok dinleyerek ve empati kurarak konulara yaklaşmanız her vakit daha avantajlıdır. İlişkisi olmayan Kova burçları ise bu ay sizin kalbinizi yerinden çıkaracak yeni bir temasa başlayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Kova-1 Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu

Kova Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içi ilişkileriniz son derece yoğun bir duygusalıkta geçebilir. Ailenize ayırdığınız uzun bir vakitten sonra biraz kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatını ilgilendiren hallerde ani kararlar vermenin iyi bir şey olmadığını anlayabilirsiniz. Hayatınızda genel problemler varken yakın arkadaşınızın problemleri ile ilgilenmek size zor gelebilir. Başkalarını değil de kendinizi düşünmeniz size iyi istikbal ve yeni bir enerjiye sahip olacaksınız. Geçmişte yaşayamadığınız yarım kalmış konular üstüne aile bireyleri ile yine düşünebilirsiniz.Kova Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

Sıhhat problemlerınız sizi bu ay amacıylade korkutmasın. Siz her ne kadar bu problemler ile baş edemeyeceğinizi düşünsenizde bunların çok basit bir çözüm yolu olduğunu göreceksiniz. Uzun vakitdan beri devam eden baş ağrılarınız varsa bunun geçmesi amacıyla yeni bir teknik keşfedebilirsiniz. Kariyeriniz amacıyla daha hırslı olabilirsiniz ve bu çabaların karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. İş yerinizde yaşamış olduğunuz zorluklar sizi mağlubiyet duygusuna sokmasın zira her türlü bir çıkış yolu bulabileceksiniz.

Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum