Ocak Haftalık Burç Yorumları 11-17

Haftalık burç yorumlarınızı alttaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. Ocak  11-17 Ayı haftası burç yorumlarınızda, bu hafta amacıylade sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu veya olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız lüzumli olanlari bulabilirsiniz.

11-17 Haftalık Burç Yorumları

Yakın etrafınız ile olan temaslarinizi canlanımsatmak amacıyla yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların yapmış oldukları hatalıları bundan sonra sorgulamak istemeyeceksiniz. Vakaları akışına bırakmak her insan amacıyla en iyisi olacaktır. Havaların giderek soğumasıyla beraber hastalıklar gün yüzüne çıkmaya başlayabilir. Bu sebepten daha önlemli olmasında son derece yarar var. Paray ile alakalı mevzularda fevri davranmamaya çalışmalısınız. Alacak bulunduğunuz her ne varsa evvelceliğe göre liste yapmanız yararlı olacaktır.

 

Koç

Koç burcu olanlar ve artan Burcu Koç olanlar bu hafta yaşamınız ile alakalı mühim kararlar temin edebilirsiniz. Kendiniz amacıyla yeni bir başlangıç yapmamanın vakti geldi. Yaşamınızı diğerlerinın denetiminde yönetim ettirmek sizin amacıyla bundan sonra son derece zor bir hal. Çocuklarınız ile alakalı bu hafta canınızı sıkacak olan mevzularla karşılaşabilirsiniz. Karimevzumunuz amacıyla kaygılendiğiniz hususları gözden geçirmek isteyeceksiniz. Hata olarak görüldüğü her ne varsa düzelteceksiniz.

 

Boğa

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar hafta ortasına doğru sizi mutlu edecek olan bir sürpriz ile karşılaşacaksınız. Bugüne kadar iş yaşamınızda ki tecrübelerinizden yola çıkarak yeni bir iş kurabilir ya da diğer bir işe ortak olabilirsiniz. Sıhhat problemlerinizle her vaktinden çok ilgilenmeniz lüzumecek. Kronik rahatsızlığınız var ise bunun ile alakalı kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz. Fiziksel olarak sizi rahatsız eden yerleriniz amacıyla estetik operasyonu geçirmek isteyebilirsiniz.

İkizler

İkizler burcu olanlar ve artan burcu İkizler olanlar kararsızlıktan kurtulmanız lüzumen bir hafta olacak. Özel yaşamınız ile alakalı mevzulara karşı aşırı fevri hareketlerde bulunabilirsiniz. Bu sebepten karşı doğrultu ile aranıza soğukluk girebilir. Maddi yönden sizi tedirgin eden mevzular varsa şunların üstüne durmaya çalışın. Diğer türlü ödenmesi lüzumen borçlarınız katlanarak size geri dönebilir. Aileniz eşliğinde eğlenceli bir zaman geçireceksiniz.

Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Oku, Burç Yorumları, Güncel 2020,gunluk burç yorumu @Gunlukburcum.com Ocak-Haftalik-Burc-Yorumlari-11-17 Ocak Haftalık Burç Yorumları 11-17 GENEL HAFTALIK BURÇLAR  yengeç burcu yay burcu oğlak burcu Ocak Haftalık Burç Yorumları 11-17 kova burcu ikizler burcu günlük fal bak günlük burclar günlük burc yorumları burclar burç bak burc balık burcu aslan burcu akrep burcu

Yengeç

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar hafta başında kendinizi işiniz ile alakalı mevzulara adayacaksınız. Daha daha eskiden yarım bırakmış bulunduğunuz işleri tamamlayacaksınız. Yakın bir dostunızdan yada ailenizden parasal manada destek görebileceksiniz. Kendinize alabilmek dilediğiniz bir eşya varsa paranızı ona ayıracaksınız. Yakın dostunız ile aranızda problemler varsa ilk aşaması siz atarak bu problemi çözüme ulaştırmak isteyebilirsiniz.

Aslan

Aslan burcu olanlar ve artan burada Aslan olanlar haftaya son derece enerjik bir biçimde başlayacaksınız. İş yaşamınızda sizi tedirgin eden mevzularla uğraşmak isteyeceksiniz. Yeni bir iş görüşmesi yapılabilir ve buradan güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Elektronik eşya alabilmek istiyorsanız bunun amacıyla son derece olumlu bir hafta olacak. Sosyal etrafınızi hareketlendirmek amacıyla yeni dostlar sağlayabilirsiniz. Bu dostluklar size son derece iyi istikbal.

Başak

Başak burcu olanlar ve artan Burcu Başak olanlar bu hafta iş yaşamınız ile alakalı mevzular ön planda olabilir. Daha çok çalışarak kendinizi işinize vermek isteyebilirsiniz. Verimliliğinizin yükselmesi yardımıyla patronlarınız varsa onların itimatini kazanacaksınız. Anne ya da babanızla aranızda problem meydana getiren bir mevzuyu yine bahsetmek isteyebilirsiniz. Onların sizi bulunduğu gibi manayasını bmafsalaniz hata olur. Bu sebepten siz alttan alan doğrultu olmaya özen göstermelisiniz.

Terazi

Terazi burcun olanlar ve artan burcu Terazi olanlar fiziksel olarak sizi ymiktar işlerden kaçınmak isteyeceksiniz. Sihhatinıza her vaktinden daha sık ilgi etmenin faydalarını görebilirsiniz. Bir dostunız kent dışından mevzuk olarak size gelebilir. Beraber zaman geçirmek hem size hemde dostunıza son derece iyi helecek. Çevrenizde zmaan zaman sizi kıskanan bir şahıs var ve kısa vakit amacıylade bu bireyin farkındalığına varacaksınız. Moralinizi bozacak olan bir kaç mevzu mevzuşabilir.

 

Akrep

Akrep burcun olanlar ve artan burcu Akrep olanlar paray ile alakalı problem yaşadığınız halleri toparlayabilmek amacıyla elinize güzel bir fırsat geçebilir. Aile amacıylade çıkan münakaşalar olabilir. Vakalara kızgın bir biçimde yakınlaşmaktansa çözüm merkezli olmanız daha iyi olacaktır. Havaların soğuması yüzünden grip ya da nezle gibi bir problemle karşılaşabilirsiniz. Geçen hafta yarım bırakmış bulunduğunuz işlere odaklanacaksınız ve şunları tamamlamak amacıyla çaba sarf edeceksiniz.

Yay

 

Yay burcun olanlar ve artan burcu Yay duygusal manada kendinizi bu hafta yalnız farkedebilirsiniz. Kendinize yakın hissettiğiniz şahıslarla zaman geçirmek size yardım edebilir. Kötü bağımlılıklarınız varsa şunlardan kurtulmak amacıyla doğru bir hafta olacak. Psikolojik olarak sizi zorlayan bir hal sıhhat problemlerinizide tetikleyebilir. Bu hafta paray ile alakalı hususları ehemmiyetsemeniz lüzumebilir. Akıllıca harcamalar yapmazsanız zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı önyargılı olmaktan vazgeçmelisiniz.

Oğlak

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar anne ya da babanız sizinle bu hafta özel bir mevzu ile alakalı bahsetmek isteyebilir. Size yakın olan şahıslardan saklamakte bulunduğunuz bir mevzu açığa çıkabilir. Hafta ortasına doğru uzun vakitten beri tedavi aradığınız bir rahatsızlığınız amacıyla muazzam bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan kötü hadiselera karşı derhal pes etmemeli mücadeleci davranmaya çalışmalısınız.

 

Kova

 

Kova burcu olanlar ve artan burcun Kova olanlar yalnız olmaktan çoğuyla sıkılacaksınız ve bu hafta dostlarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Uzun vakitten beri canınızı sıktığınız bir mevzu bundan sonra açıklık getirmek isteyeceksiniz. Kardeşleriniz varsa şayet onların problemleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sizden bir mevzu ile alakalı düşünce alabilmek isteyecekler. Sıhhat probleminizı göz ardı edebilir ve bu yüzden hafta sonuna doğru ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

 

Balık

 

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar finansal mevzularda kendinizi daha sık sıkmanıza lüzum yok. Daha daha eskiden alacak bulunduğunuz ancak aksayan borçlarınız varsa şunları temin edebileceksiniz. Sıhhat yönünden sizi gerilime sokan hallerden bu hafta kurtulabileceksiniz. İş yaşamınızda kafayarılı olmanız amacıyla almanız lüzumen birtakım kararlar var. Ailenizden de alacak bulunduğunuz bu kararlara karşı destek görebileceksiniz. İkili temaslare karşı daha temkinli olmak isteyebilirsiniz.


Googleden Arayın
Gunlukburcum Google News

google news gunlukburcum