Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Her zaman yönetilmeyin gezegeniniz olan Satürn Ekim ayı süresince sizi biraz zor olan açılar içerisine girebilir. Genellikle iş hayatınız ve kariyeriniz ile alakalı zorlandığınız konular varsa buralarda karar almakta problem yaşayabilirsiniz. Siz her ne kadar hayatınızda netlik istesenizde bu zaman amacıylade gerçekleşecek olan bir durum. Yurtdışı ile bağlantılı işiniz varsa basitçe etkileşim amacıylade olabilecek ve buralardan ekstra bir parasal kazanç elde edebileceksiniz.

Yeniay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve birtakım konularda kendinizi dizginlemek mecburiyetinde kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinize biraz daha ilgi edecek ve daha akıllıca kararlar vereceksiniz
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve şansınız giderek yükselecek ve net olarak olmaz diye görüldüğü ne varsa bu konuyla alakalı güzel bir haber alacaksınız.

Oğlak Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızı ilgilendiren mühim kararlar almadan evvelce kendinizden emin olmanızda yarar var. Öfkeyle verecek olduğunuz kararlar ne sizi mutlu edecek ne de partnerinizi, bu yüzden yaşamış olduğunuz olumsuz bir vakanın vebalini kimseye yüklemeyin. Eski sevgiliniz hala sizi unutamamış bu yüzden de bir bahane bularak sizinle etkileşime geçmek isteyebilir. Partneriniz bu durumdan rahatsız olduğunu açık bir şekilde size belirtebilir.

Oğlak Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın arkadaşınız ile aranızda ne olduğunu anlamadığınız bir gerginlik söz hususu olabilir. Bunun gerçekte ne olduğunu biliyorsunuz ama bir türlü kendinize yediremiyorsunuz. Gerçekler ile yüzleşmeli ve dostluk ilişkinize ona göre yön vermeye çalışmalısınız. Aileniz ile aranızda uzaklık varsa şayet bu ay sizinle daha çok süre geçirmek amacıyla sizi ziyarete gelmek isteyebilirler. Çevrenizde güvendiğiniz bir insanla ortak bir iş kurmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL

Oğlak Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

Kariyeriniz amacıyla yeni bir devresinin kapıları açılıyor. Geçen ay da size yayılan bir fırsat bu ay amacıylade de karşınıza çıkabilir. Kendinizden emin olarak atacak olduğunuz her ismim sizi başarıya götürecektir. Parasal sıkıntılarınızdan kurtulmak amacıyla biraz daha tutumlu olmanız gerekebilir. Almak dilediğiniz bir ev eşyası varsa bu ay bütçenizi ona göre planlamalısınız. Sağlığınızı ilgilendiren olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz, bilhassa bacaklarınızda geçmeyen ağrılarınız varsa bunun ne olduğunu anlayabileceksiniz.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News