Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın

Her daim mühim olan kendimiz gibi olmak ve çevremizdekilere bu hali benimsetmek gibi duruyor olsa da bayan erkek fark etmeksizin herkes daha ilgi çekici ve daha güzel olmak isterler. Bunu yapabilmek amacıyla ise burç özelliklerinden yararlanabilmek mümkündür.

Burçlara Göre Kendini Baştan Yaratma Taktikleri

Her burca dair stil özellikleri değişiklık gösterdiği gibi makyaj stilleri ve öneriler de değişik olabilmektedir. Birçok şahıs doğrulusunda inanılan fakat bir kısım insanlar doğrulusunda da önemsenmeyen burçlar, aynı vakitte fiziksel özelliklere de yansıdığından ötürü artan burçla birlikte değerlendirildiği takdirde her burcu baştan yaratabilmek mümkündür. Genç gözükebilmek kadar şık ve zarif olabilmek de her burcun istek ettiği bir şey olabilmekte ve bunu yansıtabilmek amacıyla burç özelliklerini bilmek gerekmektedir.

Koç Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Koç bayanının yüzü biraz uzundur. Elmacık kemikleri çıkık alnı yüksek çenesi incedir. Üst dudağı ve burnu arasındaki uzaklık çokdır. Koç bayanının bakışları yumUşaktır. Duygularını belli eder. Elleri uzun kuvvetli ve güzeldir. Uzun ve kaslı bacaklarıyla hoş bir silueti olan Koç bayanının sportif bir görünümsı vardır. Saçları genelde kısadır ve pek gür değildir. Az makyaj gerçeklştirmeyi sever ve gülüşünü ön plana çıkaran bir makyajı tercih eder.

Koç Kadınının Stili

Dantelsiz çağdaş kıyafetleri tercih ederler. Sadelik basitlik ve sürat Koç bayanının giyim tipinı belirler. Keten, triko ve tergalin sportif uyumunu severler. Ayakkabıları kolay olmalıdır. Çok çok aksesuar kullanmazlar. Fakat onların vazgeçemedikleri iki aksesuar vardır; gözlük ve saat. Koç burcunun parfümü natural ve taze olmalıdır. Lavanta, funda, leylak ya da karanfil bazlı parfümler onlar amacıyla en idealdir.

Makyaj Önerileri

1-Dudaklar amacıyla karmen kırmızısı ve sicilya kırmızısını tercih etmelidirler. Fuşya ve pembe tonları da yaz aylarında onlara yakışır.
2-Kırmızı mercan rengi mor ve eflatun tonlarıyla gözkapaklarına gölgeleme yapmalıdırlar.

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL

Boğa Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Venüs’ün etkisinde olan Boğa burcu kadınları son derece güzel ve kadınsıdır. Güzelliği ve işvesiyle ilgi çekmeyi sever. Cildi pembemsidir. Yüz hatlarında sevinçli tavırlarının etkisi ve parıltısı vardır. Boğa kadını; saçlarına hoş bir biçim vermeyi makyaj gerçeklştirmeyi güzel kokmayı ve alımlı görünmeyi iyi bilir. Sık sık saçlarının rengini ya da modelini değiştirir. Gözleri parıltılıdır. Bu yüzden erotik bakışlar atarak etrafındakileri cezbeder. Sağlam yapılı fiziği kusursuzdir.

Boğa Kadınının Stili

Bol ve rahat kıyafetleri tercih eden Boğalar; deri süet ve keten gibi natural gereçleri severler. Parlak olmayan fakat canlı ve sıcak renklerden hoşlanırlar. Boğa kadınları gece davetlerinede bileklerine kadar inen uzun tuvaletler giyerler. Takıları az ama gerçektir. Altın ve gümüşten yanadırlar. Yün şallar kemerler, eldivenler ve kürkler Boğa kadınlarının gardrobunda kesinlikle bulunur. Parfüme gelince; Boğa kadınları amacıyla hafif çiçek kokuları en idealdir. Genellikle melisa, zencefil, gül anason, leylak ve manolya bazlı parfümleri severler. Şeftali kavun mango gibi tatlı meyve kokuları da Boğa kadınlarına çok yakışır.

Makyaj Önerileri

1-Somon, pembe ve bej tonları Boğa kadınlarına çok yakışır.
2-Pastel tonları kullanıp kendi yüz güzelliklerini meydana çıkarmalıdırlar.
3-Dudaklarında ise uçuk pembe ve natural renkleri tercih etmelidirler.

İkizler Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
İnce bir bedene sahip olan İkizler kadını uzun seneler genç kalmayı başarabilir. Üçgen suratlı ve güzeldir. Parlak gözleri parlak zekasının belirtisidir. Kısa saçlıdır ve genelde kot pantolon giymeyi sever. Psikolojisi parametredir. Kahkaha atarak gülerken bir anda ağlayabilir.
İkizler Kadınının Stili
İkizlerin kıyafetleri yarı spor yarı abiyedir. Fantastik kumaşlardan oluşturulan giysilere baylırlar. Renkler ise hem canlı hem de birbirleriyle uyumlu olmalıdır. Kaşmiri ince pantolonları ve ipeği severler. Az sayıda olan aksesuarları şıktır. Limon ve portakal çiçeği gibi taze ve serinletici parfümleri tercih ederler. Akşamları ise vanilya ya da akAsya kokularını kullanırlar.

Makyaj Önerileri

1- Somon ve bej renginin karışımıyla oluşturulan makyaj İkizlere çok yakışır.
2- Pembe ve gül kurusu tonları dudak makyajında en idealdir.

Yengeç Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Çoğu vakit çocuksu bir havası olan Yengeç kadını güzel olmaktan çok dokunaklı ve etkileyicidir. Fakat onun etkileyiciliğinin sırrı seksi bakışlarında değil hüzünlü ve melankolik bakışlarındadır. Teni süt rengidir. Kırılgan ve hayalperest bir havası vardır. Sinirli bir yapıdadır. Fakat gülmeyi de sever.

Yengeç Kadınının Stili

Tüllerin, satenlerin, ince kumaşların hoşuna gittiği Yengeç kadını kendini bu kumaşların içerisinde çok seksi bulur. Şapka takmaktan hoşlanır. Fakat şapkaları kasket tipi kolay olanlardan değildir. Onlar hasır şapkaları ya da fransız film sanatçılarının kullandığı büyük şapkaları tercih ederler. Aksesuar kullanmaktan hoşlansalar da alerjik bünyeleri buna çok ideal değildir. Bu yüzden inci kolyeler ya da ince takılarla yetinirler.

Makyaj Önerileri

1-Göz kapaklarında mavi tonları kullanmak Yengeç bayanına yakışır.
2-Dudaklarında ise seçimlerini pembe, somon ve mercan renklerinden yana kullanmalıdırlar.

Aslan Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Aslan kadını güzel ve kibirli olup tavırları ve bakışlarıyla bir ceylana benzer. Sportif yapılı genelde açık renk gözlü bilhassa de yeşil gözlüdür. Çok parlak bir gülüşe sahiptir. Göbeği dümdüz kemikleri incedir. Teni şeftali renginde hafif lekeli ya da çillidir. Kiloları dengededir. Fazla yağlı ve ağır yiyecekleri sevmezler. Ciltleri acele yaşlanır. Bu yüzden bilhassa yüz bakımına ehemmiyet vermelidirler.

Aslan Kadınının Stili

Aslan kadını ayakkabısından gömleğine kadar herşeyiyle ağır olmayı sever pahalı markalardan giyinmeyi tercih eder. Yün ve saten kıyafetleri beğenirler. Hazır giyim yerine kendilerine özel kıyafet diktirmekten yanadırlar. Aslanlar amacıyla aksesuar fetişisti demek hatalı olmaz. Pırlanta kürk ve altın onların vazgeçemedikleri ve sıkça kullandıkları aksesuarlardır. Parfüm olarak seçimleri ise lavanta, sıklamen ve narenciye fazlasınluklu parfümlerdir.

Makyaj Önerileri

1-Dudaklarında kahverengi tonlarını kullanmalıdırlar.
2-Far rengi ve fondötende ise seçimlerini kahverenginin sıcak tonları ve altın sarısından yana kullanmalıdırlar.

Başak Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Klasik olan Başak bayanının alnı pürüzsüz,burnu düz, ağzı küçük, dişleri ise inci gibidir. Teni bal rengidir. Bağırsakları çok hassastır ve bu yüzden kimi vakit problem yaşar. Başak kadını cesaretiyle şaşırtır enerjisiyle sinirlendirir. Dayanıklığıyla da beğeni toplar. Akupunktur yüzme ve yoga Başak kadını amacıyla kesinlikle önerilir.

Başak Kadınının Stili

Pratik ve işlevsel kıyafetleri tercih eden Başak kadını keten ve yün kıyafetleri sever. Onun giyim tipinı yumUşak tonlarda classic çizgiler belirler. Aksesuarları yalnızca lüzumlu vakitlerde kullanırlar onun dışında aksesuar kullanmayı sevmezler. Saçlarını at kuyruğu gerçekleştirmekten elbise ya da tuvaletle broş takmaktan hoşlanırlar. Başak bayanının çantası çok büyük ve fazlası göze sahip olmalıdır. Çünkü herşeyi yanısıra taşımak ister. Başaklara en ideal parfüm hafif çiçek kokularıdır. Genellikle yasemin, sümbül, akAsya gardenya bazlı parfümler onlar amacıyla en idealdir.

Makyaj Önerileri

1-Kahverengi, yeşil ve bej tonları Başak bayanının göz makyajında kullanması gereken renklerdir.
2-Kestane tonları kahverengi ve toprak renkleri Başak bayanının dudaklarına çok yakışır.

Terazi Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
İncelik sevimlilik iyilik ve çekiciliğin Terazi bayanının asli bilhassari demek pek de hatalı olmaz. Tavrı ve hareketleri zariftir. Aşk dolu davetkar gözleriyle ilgi çekmeyi iyi bilir. Gülüşü de onun çekiciliğine çekicilik katan bir diğer unsurdur. Çoğunlukla açık renk tenlidir, cildi pürüzsüzdür. Terazi kadını zayıf ve havalıdır. Omuzları yuvarlak göğüsleri büyüktür. Dans ve sporla uğraştığı takdirde bedeni uzun seneler dinç ve genç kalabilir. Hayatının mühim bir kısmını güzelliğine adar. Kozmetiğe para harcamaktan çekinmez.

Terazi Kadınının Stili

Terazi kadını beden hatlarını meydana çıkaran kıyafetleri tercih eder. Saf ipeği ve ince kumaşları seven Terazi kadını transparan giymekten çekinmez. Her vakit şık ve zariftir. Çanta, kemer, eldiven, eşarp gibi bir çok aksesuarı vardır. Hepsi birbiriyle uyumludur ve hiçbiri yapay deriden ya da kumaşlardan değildir. Mücevherleri az ama gerçek taşlardandır. Hafif ve natural makyaj gerçeklştirmeyi sever. Parfümü ise pahalı ve hafiftir. Çoğunlukla classic parfümleri tercih eder.

Makyaj Önerileri

1-Gri ve şampanya tonları terazi bayanına yakışır.
2-Gece makyajında kara ve füme rengini kullanmalıdır.
3-Dudaklarına çikolata tonlarını uygulamalıdır.

Akrep Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Ele avuca sığmaz bir burç olan Akrep kadını parametre bir ruha sahiptir. Saçları genellile kıvırcık, ses tonu ciddidir. Merak uyandırarak çevresindekilerin ilgisini mıknatıs gibi çeker. Seksi bir yanı vardır. Bakışları derin ve etkileyicidir. Akrep kadını fazlası kez kendini kıyafetlerinin amacıylae giremeyecek kadar kilolu hisseder bu yüzden de sık sık rejim yapar. Kendinin bile bilmediği bir nedenden ötürü kendisine ceza vermekten çekinmez.

Akrep Kadınının Stili

Akrep kadını hem son derece şık hem de etrafındakileri şok edecek kadar farklı bir tarza sahiptir. Kıyafetlerinde kimi vakit koyu kimi vakit da parlak renkleri tercih eder. Seksiliğini giyim tipinde da belli eder. Vücuda yapışan kıyafetlerden ve egzantrik formlarda takılardan hoşlanır. Parfümde de seçimleri seksi olanlardır. Misk ve amber kokularında baharatlı parfümlerden kullanır.

Makyaj Önerileri

1-Göz makyajında yeşil ve kahve tonlarını kullanmalıdırlar.
2- Dudak makyajında ise bakır, çikolata ve kahve tonları en idealdir.

Yay Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Yay kadını kendinden emin tavırlarıyla hem zarif ve şık hem de çekicidir. Açık parlak kimi vakit da davetkar bakışları vardır. Kaşları yüksek, burnu düzgün, dişleri ise son derece güzel sıralanmıştır. Gövdesi biraz kısadır. Yay kadınları gözlerinden yaş gelene dek gülerler. Fakat bir anda sağları solları belli olmayabilir. Onlar yumUşaklıkla, öfkenin, canlılığın ve içe kapanıklığın kusursuz bir karışımıdır. Uykuları düzenli, yemekleri ise ızgara olmalıdır. Yüzme jimnastik ve dans Yay kadınları amacıyla en ideal sporlardır.

Yay Kadınının Stili

Giyim tarzaları sportif rahat ve şık olup fantaziye dayanır. Gizemli olmayı severler. Trikolar, süet ve deriler en sevdikleri kıyafetlerdir. Aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. Genellikle fular takmaya düşkündürler. Hem de ayakkabı, çanta ve takıları classictir. Doğal kokulardan hoşlanırlar. Sandal ve sedir ağacı horozibiği bitkilerinin ağırlıkta olarak kullanıldığı parfümler onlar amacıyla en idealdir.

Makyaj Önerileri

1-Yay kadınlarının dudaklarına karmen kırmızısı bordo ve parlak kırmızı çok yakışır.
2-Göz makyajlarında deniz mavisi, lacivert gibi mavi tonlarını tercih etmelidirler.
3-Cilt amacıylase şampanya tonlarını baz rengi olarak kullanmalıdırlar.

Oğlak Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Oğlak kadını güzellik bir yana çok çekicidir. Oğlak kadınlarının yüksek alınları, derin bakışları, sakin ve sessiz tutkuları vardır. Yüzleri genelde uzun, burnu orta büyüklüktedir. Fakat kimilerinin yüzleri kare olup, bakışları dolu dizgindir. Kendinden emin bir havadadırlar. Ağızlarının kenarında mutlu ya da üzgün olduklarını belli eden derin kırışıklıklar bulunur. Oğlak kadını kendiyle son derece ilgilidir. Kendi iç dünyasını nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını iyi bilir. Yapay olan şeyleri sevmez naturallıktan ve dürüstlükten yanadır. Aktif ve çalışkan bir yapıdadır.

Oğlak Kadınının Stili

Oğlak bayanının kıyafetleri yalın, koyu renkli ve rahattır. Soğuğa sağlam olmadığından büyük ve uzun mantolar giyer. Ailesinden kalan takılara düşkündür. Ayakkabı ve botları kolay seyahat çantaları ise büyüktür. Fularları, natürel renklerde ve genelde görünüm desenlidir. Oğlaklar, nergis, sümbül, nane ve menekşe bazlı kokulara bayılırlar.

Makyaj Önerileri

1- Kahverengi ve lavanta rengi göz farı Oğlaklara yakışır.
2- Dudaklarda bakır tonları ve kiremit rengi rujlar kullanılmalıdır.

Kova Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL
Satürn ve Uranüsün etkisinde kalan Kova kadını ince bir yüze ve hayalperest bakışlara sahiptir. ‘Femme fatale’ tabir edilen kadınlar genelde Kova burcundandır. Zevkli ve egzantrik giyinirler. Sinirlidirler, hiç beklemediğiniz bir anda beklenmeyen bir reaksiyon gösterebilirler. İnce narin bir görünümleri vardır. Heyecanlı ve anlayışlıdırlar. Mutlu oldukları vakit ne olursa olsun katiyen moralleri bozulmaz.

Kova Kadınının Stili

Kova burcu bayanın hem yalın hem de fantastiktir. Modern ve kolay giyinmeyi sever. Genellikle kalem hesap makinesi, cep telefonu ile dolu salopetler hoşlarına gider. Kimi vakitlerde ise muazzam derecede parlak kıyafetler giyerek etrafındakileri şaşırtırlar. Fakat ne olursa olsun Kova kadınları her vakit modaya uyarlar. Takıyı ve uzun eşarpları severler. Parfümde seçimleri ise çağdaş ve natural kokulardır. Klasik ve ağır parfümler onlar amacıyla kesinlikle ideal değildir.

Makyaj Önerileri

1-Pembe ve lila tonlarıyla oluşturulan göz makyajları Kova bayanına yakışır.
2-Göz makyajında bulunduğu gibi dudaklarında da lila ve pembe tonlarını tercih etmelidirler

Balık Kadını

Tarzınızı Öğrenmek İçin Burcunuza Göz Atın ASTROLOJİ GENEL

Balık güzellik bir yana çok çekicidir. Balık kadınlarının yüksek alınları, derin bakışları, sakin ve sessiz tutkuları vardır. Yüzleri genelde uzun, burnu orta büyüklüktedir. Fakat kimilerinin yüzleri kare olup, bakışları dolu dizgindir. Kendinden emin bir havadadırlar. Ağızlarının kenarında mutlu ya da üzgün olduklarını belli eden derin kırışıklıklar bulunur. Balık kadını kendiyle son derece ilgilidir. Kendi iç dünyasını nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını iyi bilir. Yapay olan şeyleri sevmez naturallıktan ve dürüstlükten yanadır. Aktif ve çalışkan bir yapıdadır.

Balık Kadınının Stili

Balık bayanının kıyafetleri yalın, koyu renkli ve rahattır. Soğuğa sağlam olmadığından büyük ve uzun mantolar giyer. Ailesinden kalan takılara düşkündür. Ayakkabı ve botları kolay seyahat çantaları ise büyüktür. Fularları, natürel renklerde ve genelde görünüm desenlidir. Balıklar, nergis, sümbül, nane ve menekşe bazlı kokulara bayılırlar.,

Makyaj Önerileri

1- Kahverengi ve lavanta rengi göz farı Balıklara yakışır.
2- Dudaklarda bakır tonları ve kiremit rengi rujlar kullanılmalıdır.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News